VAZGEÇ

ArtGe

FaceCapt Yüz Tanıma Sistemi; çeşitli kamera verilerinin işlenebildiği, modüler, ölçeklenebilir kurumsal yazılım platformudur.

İŞ AÇIKLAMASI

"ArtGe Teknoloji; bilişim ve mühendislik alanlarında yüksek teknolojili Ar-Ge çalışmaları yapan, görüntü- işaret işleme, yüz-imge tanıma, yapay zeka vb konularında çalışan bir teknoloji şirketidir. ArtGe Teknoloji; 30 yıllık sinyal ve görüntü işleme ile 25 yıllık yazılım, veritabanı ve işletim tecrübelerinin kesişmesi sonucunda; çok çeşitli kamera verilerinin işlenmesi ile %100 yerli “yüksek başarımlı” yüz yakalama, “akıllı” arşivleme ve “güvenilir” tanıma sistemlerinin birleştirilmesinden oluşan ileri teknoloji ürünü FaceCapt (FaceCaptain) adıyla anılan modüler ve ölçeklenebilir bir “yüz tanıma sistemi” geliştirmiştir. Her türlü donanım ve ortama uygulanabilen, kurumsal “FaceCapt Yüz Tanıma Sistemi” yakalama, izleme, çakıştırma, tanıma, arşivleme, tek veya çoklu yüz imgeleri ile çalışabilme yeteneklerine sahip bir yazılımdır. FaceCapt Yüz Tanıma Sistemi ile; Türkiye’nin önde gelen savunma sanayinde ve bankacılık sektöründe; özgün, nitelikli, büyük hacimli işlere imza atmıştır."

FAALİYET ALANI

Analitik ve Büyük Veri,Kurumsal Yazılım / Hizmetler,Yapay Zeka,Makine ve Ekipman,Endüstriyel İnternet ve Iot,Görüntü İşleme,Sinyal İşleme

EKİP ÜYELERİ

 • Diğer Ekip Üyeleri

  Ar-Ge Mühendisi
 • Tayfun Akgül

  Ar-Ge Direktörü
 • Tansel Akgül

  Teknoloji Direktörü
 • Gülhan Ertürk Akgül

  Yönetici Direktör

YATIRIM BİLGİLERİ

 • Yatırım aldı mı?

  Hayır
 • Yatırım arıyor mu?

  Evet

REFERANSLAR

Gizlilik Anlaşmaları Gereği İsim Verilememektedir. (Savunma Sektörü, Finans Sektörü, Bilişim Sektörü, Diğer...)

ARTGE TEKNOLOJİ MÜHENDİSLİK SAN.VE TİC.A.Ş.